Holowanie

Holowanie Łódź od 120 zł netto

Koszt każdej usługi uwarunkowany jest od rodzaju pojazdu, trudności wykonania usługi, a także rodzaju usterki. W zależności od tego jakie auto będziemy transportować wybierzemy najodpowiedniejszy pojazd dostosowany do transportu Twojego samochodu. W naszej firmie posiadamy różnego rodzaju lawety.

W naszej ofercie znajdziesz także ofertę assistance, dzięki której możesz wypożyczyć samochód w przypadku, gdy Twoje auto ulegnie awarii. Sprawdź co jeszcze mamy w ofercie i zadzwoń do nas w razie potrzeby 426555555 lub telefon awaryjny kom. 784 228 722.

DLA FIRM – Transport samochodów

 

OFERTA DLA DEALERÓW / KOMISÓW / HANDLOWCÓW / WYSTAWCÓW

Wyspecjalizowany serwis w transporcie samochodów NOWYCH,  UŻYWANYCH, KLASYKÓW , PREMIUM , WYSTAWOWYCH itp. Oferujemy kompleksową obsługę dla firm. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje jak certyfikaty, licencje czy ubezpieczenia.

Przy podpisanej umowie gwarantujemy

  • Pierwszeństwo w realizacji zleceń
  • Ryczałtowe stawki z cena gwarantowaną
  • Wszelkie formy rozliczeń gotówka / karta kredyt / przelew – FV zbiorowe
  • Dostęp do panelu online – (składanie i edytowanie aktualnych zamówień, lista zleceń zrealizowanych, specyfikacje, rozliczenia, bilanse, eksporty danych, powiadomienia sms/mail, archiwa i wiele innych funkcjonalności)
  • Dostęp do panelu GPS (umożliwia monitoring w czasie rzeczywistym i przeszłym udostępnionych pojazdów realizujących usługi transportowe

Holowanie Łódź 24h tel. 784 228 722